Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Kvalita náhradních dílů
Kvalita náhradních dílů na motorové pily

 

Často se setkáváme s otázkou: „JSOU VÁMI NABÍZENÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA MOTOROVÉ PILY KVALITNÍ?“ V našem sortimentu máme převážně značky, které jsou prověřené našimi zákazníky. Jedná se o náhradní díly druhovýroby značek FARMER-TEC, METEOR, POLARIS, OREGON a mnoho dalších, které odpovídají vysoké kvalitě. Dalším měřítkem kvality našich produktů je dlouholetá spolupráce s profesionály v oblasti údržby zeleně a těžby dřeva, kteří od nás nakupují veškeré náhradní díly na zahradní techniku.

Co znamená pojem druhovýroba?

Náhradní díly rozdělujeme na dva druhy a to na originální díly a na díly neoriginální (druhovýroba). Ovšem pojem neoriginální díl neznamená, že je méně kvalitní nebo, že by měl vydržet polovinu životnosti oproti originálu. Můžou nastat i situace, kdy díl z druhovýroby může být kvalitnější nebo i v některých parametrech vylepšený než originální.

Například námi nabízený píst Husqvarna 55 od výrobce FARMER-TEC je podle našeho posouzení kvalitativně shodný s originálním dílem a přitom je téměř trojnásobně levnější!

Kompletní sortiment nejprodávanějších náhradních dílů na motorové pily naleznete v kategoriích náhradních dílů Husqvarna a náhradních dílů STIHL.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz