Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  1. Úvod
  2. Rady a Tipy
  3. Náhradní díly Husqvarna 340 a parametry
01.11.2016

Náhradní díly Husqvarna 340 a parametry

Motorová pila Husqvarna modelové řady 340 se řadí mezi takzvané „Hobby pily“ je především určená pro krátkodobé použití. Jedná se o univerzální pilu určenou pro všechny uživatele, kteří pravidelně netěží dřevo, ale i tak od své pily očekávají mnoho. Mezi výhody rozhodně patří plastové kartery (nízká hmotnost), ekologické čerpadlo (pila nemaže řetěz při volnoběžných otáčkách pily), anti vibrační tlumiče absorbující nepříjemné vibrace, dvojčinná řetězová brzda a nové tlačítko sytiče a brzdy (lehčí startování a zhasínání pily). Mezi další výhodu patří dostupné a laciné náhradní díly Husqvarna 340. Nevýhodou může být nižší výkon, který je kompenzován nízkou váhou a lepší obratností.

 

 

-          Délka lišty: 33 - 45 cm

-          Maximální výkon: 2,0 kW / 2,7 hp

-          Objem palivové nádrže: 0,5 l

-          Objem olejové nádrže: 0,25 l

-          Hmotnost: 4,8 kg

 

 

Poměrně často se stává, že pracovník opomene přidat kvalitní dvoutaktní motorový olej doporučený výrobcem do benzínu a problém je na světě. Při demontáži zjistí, že píst Husqvarna 340 je zcela zapečený takzvaně kousnutý ve válci. V této situaci jsme tu my, abychom vám pomohli s výběrem toho správného kompletu na vaši motorovou pilu: Píst a válec Husqvarna 340 (válec je opatřen vnitřní povrchovou úpravou Nikasil). Píst Husqvarna 340 je opatřen jedním kroužkem. V celé sadě je poté veškerý nezbytný materiál pro kompletní výměnu.

 

 

Kompletní válec na Husqvarna 340

 

 

Další velice problematickou částí motoru v případě špatné směsi oleje a benzínu je kliková hřídel Husqvarna 340, která se většinou přidře na horním válečkovém ojničním ložisku popřípadě na spodních ložiskách klikové hřídele. Tuto kompletní klikovou hřídel na Husqvarnu 340 pořídíte v sekci motorové pily Husqvarna, jedná se o kompletní kliková hřídel Husqvarna 340 včetně ojničního ložiska.

 

 

Kompletní kliková hřídel na Husqvarna 340

 

 

 

Kompletní sortiment náhradní díly Husqvarna 340 naleznete v sekci Husqvarna 340 345 350.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz