Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  1. Úvod
  2. Rady a Tipy
  3. Náhradní díly Husqvarna 365 a parametry
26.10.2016

Náhradní díly Husqvarna 365 a parametry

Řetězová pila Husqvarna 365 se řadí mezi takzvané „Profi pily“ je především určená pro těžbu v lese. Jedná se o osvědčenou pilu s velkou životností určenou pro všechny uživatele, kteří vyžadují motorovou pilu bez kompromisů. Mezi výhody rozhodně patří již výše zmiňovaná spolehlivost, pila není tolik náročná na údržbu jako pily s modelovým označením XP, možnost použít lištu až 70cm, silný výkon. Mezi další výhodu patří dostupné a laciné náhradní díly Husqvarna 365. Nevýhodou může být vyšší váha v poměru s výkonem oproti modelovým verzím XP a robustnější tělo motorové pily.

 

 

-          Délka lišty: 38 - 70 cm

-          Maximální výkon: 3,4 kW / 4,6 hp

-          Objem palivové nádrže: 0,77 l

-          Objem olejové nádrže: 0,4 l

-          Hmotnost: 6 kg

 

 

Občas se stává, že těžař opomene přidat kvalitní dvoutaktní motorový olej doporučený výrobcem do benzínu a problém je hned na světě. Při kompletní rozborce zjistí, že píst Husqvarna 365 je zcela zapečený takzvaně kousnutý ve válci. V této situaci jsme tu my, abychom vám pomohli s výběrem toho správného kompletu na vaši řetězovou pilu: Píst a válec Husqvarna 365 (válec je opatřen vnitřní povrchovou úpravou v chromu). Píst Husqvarna 365 je opatřen jedním kroužkem. V celé sadě je poté veškerý nezbytný materiál pro kompletní výměnu.

 

 

Kompletní válec Husqvarna 365 včetně kompletního pístu

 

 

Další hlavní částí motoru v případě špatné směsi oleje a benzínu je kliková hřídel Husqvarna 365, která se většinou zadře (přidře) na horním válečkovém ojničním ložisku popřípadě na spodních ložiskách klikové hřídele. Tuto kompletní klikovou hřídel na Husqvarnu 365 pořídíte v sekci motorové pily Husqvarna, jedná se o kompletní kliková hřídel Husqvarna 365 včetně ojničního ložiska.

 

 

Kompletní kliková hřídel Husqvarna 365

 

 

V případě kompletní destrukce motorové části či poškození karterů například pádem stromu je řešení jednoduché v nabídce náhradní díly Husqvarna 365 naleznete i kompletní polomotor Husqvarna 365 vhodný pro generální opravu, který je cenově velice výhodný a jednoduchý na výměnu. Jen pozor při výběru motoru Husqvarna 365 rozlišujeme dva typy a to válec s kulatou přírubou takzvaný „O“ typ a válec s oválnou přírubou.

 

 

Kompletní polomotor Husqvarna 365

 

 

Kompletní sortiment náhradní díly Husqvarna 365 naleznete v sekci Husqvarna 362 365 371 372.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz