Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  1. Úvod
  2. Rady a Tipy
  3. Náhradní díly na čínské motorové pily
24.11.2017

Náhradní díly na čínské motorové pily

Vlastníte motorovou pilu a čas od času musíte řešit problém s porouchaným či opotřebeným dílem? Při poruše máte možnost zajít do autorizovaného servisu nebo si pilu opravit sami. První možnost musí využít méně zruční uživatelé, ale pokud si zvládnete motorovou pilu opravit sami, řešíte problém kde sehnat vhodný náhradní díl. Samozřejmě lze zakoupit originální náhradní díly pro motorové pily, ale cena je obvykle vysoká, a pokud používáte pilu jen příležitostně, možná vám bude peněz líto.

 

Náš internetový obchod nabízí kvalitní a přesto cenově dostupné náhradní díly na čínské motorové pily různých značek. Seženete zde vše od náhradních řetězů až po komplety pístu a válce nebo náhradních motorů do většiny prodávaných benzinových pil. Například porucha zadřeného pístu ve válci je velice častá a jako příčina nejčastěji bývá špatné použití směsi motorového oleje s benzinem. Ze stejné příčiny se vám může poškodit i kliková hřídel.

Náhradní díly na čínské motorové pilyNedopatřením či opotřebením se na pilách snadno poničí i takové věci jako horní kryt motoru nebo kryt filtru. U hobby a farmářských pil bývají tyto části nejčastěji vyrobeny z plastu a tak jejich životnost nebývá trvalá. I takové náhradní díly na čínské motorové pily nabízíme za přijatelnou cenu.

Náhradní díly na řetězové pilyNáhradní díly na řetězové pily pocházejí z druhovýroby, a proto jsou cenově dostupnější, to však neznamená, že mají nižší kvalitu. Naši zákazníci si zakoupené díly velice chválí a obracejí se na nás s dalšími požadavky. I vy můžete využít našich služeb a poradit se ohledně nákupu.

Čínská motorová pila

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz