Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  1. Úvod
  2. Rady a Tipy
  3. Náhradní díly Stihl MS 180 a parametry
13.10.2016

Náhradní díly Stihl MS 180 a parametry

Řetězová pila Stihl MS 180 patří do kategorie takzvaných „Hobby pil“ je především určena pro lehčí práci okolo domu, jako je příprava palivového dříví popřípadě k lehké probírce slabé kulatiny a odvětvování. Motorová pila Stihl MS 180 je se svou hmotností okolo 4kg lehce ovladatelná. Mezi výhody rozhodně patří boční napínák řetězu pro bezpečnější a snazší napnutí řetězu, lehká váha, úsporný motor 2-MIX a standardně dodávaný nízko vibrační pilový řetěz PMM3. Mezi další výhodu patří dostupné a laciné náhradní díly Stihl MS 180. Nevýhodou může být slabší výkon a k nové pile dodávaný řetěz šíře 1,1mm, který nemusí všem vyhovovat.

 

 

-          Délka lišty: 30 - 35 cm

-          Maximální výkon: 1,4 kW / 1,9 hp

-          Objem palivové nádrže: 0,25 l

-          Objem olejové nádrže: 0,145 l

-          Hmotnost: 3,9 kg

 

 

V případě opomenutí přidání dvoutaktního oleje do benzínu nebo nalití hodně staré směsi se stává, že motorová pila se zadře. Při kompletním rozebráním zjistíte, že píst Stihl MS 180 je zcela zapečený takzvaně kousnutý ve válci. V této situaci jsme tu my, abychom vám poradili s výběrem toho správného kompletu na vaši řetězovou pilu: Píst a válec Stihl MS 180 (válec je opatřen vnitřní povrchovou úpravou v chromu). Píst Stihl MS 180 je dodáván s dvěma pístními kroužky. V celé sadě je poté veškerý nezbytný materiál pro kompletní výměnu. Všechny námi dodávané náhradní díly na Stihl MS 180 jsou v maximální kvalitě druhovýroby.

 

 

Kompletní válec Stihl MS 180 včetně kompletního pístu

 

 

Další hlavní částí motoru v případě špatné směsi oleje a benzínu je kliková hřídel Stihl MS 180, která se obvykle zadře (přidře) na horním válečkovém ojničním ložisku popřípadě na spodních ložiskách klikové hřídele. V tomto případě máme pro vás v naší nabídce, kompletní motor Stihl MS 180, který je kompletně osazen a stačí ho pouze usadit do karterů.

 

 

Kompletní motor Stihl MS 180

 

 

 

Kompletní sortiment náhradní díly Stihl MS 180 naleznete v sekci Stihl MS 170 MS 180 017 018.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz