Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  1. Úvod
  2. Rady a Tipy
  3. Náhradní díly Stihl MS 250 a parametry
18.10.2016

Náhradní díly Stihl MS 250 a parametry

Motorovou pilu Stihl MS 250 můžeme zařadit mezi takzvané „Farmářské pily“ je především určena pro prořezávání stromů, probírku dřevnatých porostů a k přípravě palivového dřeva. Jedná se o dobře vyváženou pilu s dobrou ergonomikou a nízkou hmotností. Mezi výhody rozhodně patří dobře řešené bajonetové zátky provozních kapalin, které se dobře povolují, přístup k nylonovému filtru bez použití nářadí, spodní část klikové skříně ze slitiny magnézia. Mezi další výhodu patří dostupné a laciné náhradní díly Stihl MS 250. Nevýhodou může být nemožná regulace průtoku olejového čerpadla a absence palivové pumpičky, která usnadňuje první start.

 

 

-          Délka lišty: 30 - 40 cm

-          Maximální výkon: 2,2 kW / 3,0 hp

-          Objem palivové nádrže: 0,47 l

-          Objem olejové nádrže: 0,2 l

-          Hmotnost: 4,6 kg

 

 

Někdy se stane, že svojí motorovou pilu půjčíte svému známému nebo kamarádovi, který opomene přidat kvalitní dvoutaktní motorový olej doporučený výrobcem do benzínu a problém je hned na světě. Při kompletní rozebráním zjistíte, že píst Stihl MS 250 je zcela zapečený takzvaně kousnutý ve válci. V této situaci jsme tu my, abychom vám poradili s výběrem toho správného kompletu na vaši řetězovou pilu: Píst a válec Stihl MS 250 (válec je opatřen vnitřní povrchovou úpravou v chromu). Píst Stihl MS 250 je dodáván s dvěma pístními kroužky. V celé sadě je poté veškerý nezbytný materiál pro kompletní výměnu. Všechny námi dodávané náhradní díly Stihl MS 250 jsou v maximální kvalitě druhovýroby.

 

 

Kompletní válec Stihl MS 250 včetně kompletního pístu

 

 

Další hlavní částí motoru v případě špatné směsi oleje a benzínu je kliková hřídel Stihl MS 250, která se většinou zadře (přidře) na horním válečkovém ojničním ložisku popřípadě na spodních ložiskách klikové hřídele. Tuto kompletní klikovou hřídel na Stihl MS 250 pořídíte v sekci motorové pily Stihl, jedná se o kompletní kliková hřídel Stihl MS 250 včetně ojničního ložiska.

 

 

Kompletní kliková hřídel Stihl MS 250

 

 

Kompletní sortiment náhradní díly Stihl MS 250 naleznete v sekci Stihl MS 210 MS 230 MS 250.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz