S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

KONTAKTY

LV-díly.cz
Třebotovice 2441
370 06 české Budějovice
tel: +420 731 350 351
info@lv-dily.cz

W-ODKAZY

arr3Výměna odkazů Spřátelené WEBY - Výměna W-odkazů Vše pro vaší dílnu - DILNOŠ.cz ...

03. 10. 2016

Náhradní díly Stihl MS 440 a parametry

Motorová pila Stihl MS 440 se řadí mezi takzvané „Profi pily“ je především určena pro probírky ve středně silných porostech a pro těžbu silných stromů. Vyniká především svojí vynikající spolehlivostí, příznivou hmotností a sériově je vybavena prvky pro snadnou obsluhu. Mezi výhody patří boční napínání řetězu, systém lehkého startu, velmi účinný anti vibrační systém, až o 20% nižší spotřeba a o 50% nižší emise oproti konvenčním dvoutaktním motorům, olejové čerpadlo s možností regulace a předehřev karburátoru. Mezi další výhodu patří dostupné a laciné náhradní díly Stihl MS 440. Nevýhodou může být vyšší hmotnost a menší obratnost.

 

 

-          Délka lišty: 40 - 90 cm

-          Maximální výkon: 4,0 kW / 5,4 hp

-          Objem palivové nádrže: 0,8 l

-          Objem olejové nádrže: 0,325 l

-          Hmotnost: 5,9 kg

 

 

V případě opomenutí přidání kvalitního oleje do dvoutaktních motorů v určeném poměru se motorová pila zadře. Při kompletním rozebráním zjistíte, že píst Stihl MS 440 je přidřený ve válci a jeho další provoz není možný. V této situaci jsme tu my, abychom vám poradili s výběrem toho správného kompletu na vaši motorovou pilu: Píst a válec Stihl MS 440 (válec je opatřen vnitřní povrchovou úpravou Nikasil). Píst Stihl MS 440 je dodáván s dvěma pístními kroužky. V celé sadě je poté veškerý nezbytný materiál pro kompletní výměnu. Všechny námi dodávané náhradní díly na Stihl MS 440 jsou v maximální kvalitě druhovýroby.

 

 

Kompletní válec a píst na Stihl MS440

 

 

V případě totální destrukce motorové části a klikové skříně například zapříčiněním pádu stromu nebo neodbornou manipulací a nedodržováním předepsaných postupů jsme tu s nabídkou: motor Stihl MS 440, který je kompletně nastrojen a připraven k rychlé montáži. Tento polomotor Stihl MS 440 je určen především tam kde je potřebná rychlá kompletace bez kompromisů.

 

 

Kompletní polomotor Stihl MS 440

 

 

 

Kompletní sortiment náhradní díly Stihl MS 440 naleznete v sekci Stihl MS 440 044